Kāda ir vakuuma ķēdes pārtraucēja funkcija

Kāda ir funkcijavakuuma ķēdes pārtraucējs?
1、 Strāvas slēdži galvenokārt tiek izmantoti ķēžu atvēršanai un aizvēršanai energosistēmās.Ja ķēdē rodas īssavienojuma kļūme, īssavienojuma strāvu var pārtraukt, ātri aizverot automātisko slēdzi, un var novērst negadījuma darbības jomas paplašināšanos.
2、 Strāvas slēdzi var izmantot arī, lai kontrolētu un aizsargātu motoru un transformatoru, tādējādi spēlējot motora un transformatora aizsardzības lomu.Turklāt to var izmantot kā defektu signālu displeja ierīci, tāpēc to var izmantot tālvadībai, centralizētai uzraudzībai, iekārtu darbības uzraudzībai, kā arī var izmantot kā īssavienojumu aizsardzību līnijas atteices gadījumā.
3、 Strāvas slēdzis var ātri atslēgt slodzes strāvu bez strāvas padeves pārtraukuma.Kad ķēde sabojājas, slodzes strāvu var pārnest no bojājuma vietas uz drošāku vietu, tādējādi samazinot strāvas padeves pārtraukuma laiku un izvairoties no ekonomiskiem zaudējumiem, ko izraisa strāvas padeves pārtraukums.
4、 Strāvas slēdzi var izmantot arī motora īssavienojuma aizsardzībai, un motors nedrīkst tikt bojāts kļūdu dēļ.
5、 Strāvas slēdzi var vadīt ar trīsfāzu elektrību, kas dažādos laika periodos var nodrošināt dažādas sprieguma vērtības.
6 、 Vakuuma ķēdes pārtraucējam ir maza tilpuma, viegla svara, augstas uzticamības un tā tālāk īpašības, jo tam ir augsta vakuuma pakāpes loka dzēšanas struktūra un zema izolācijas pretestība.Vakuuma ķēdes pārtraucējs ir kļuvis par vienu no visplašāk izmantotajām elektroierīcēm maiņstrāvas ķēdē, ko energosistēmā sauc par "pēdējo aizsardzības līniju".Pašlaik vakuuma automātiskie slēdži tiek plaši izmantoti sadales tīklā, un tiem ir svarīga loma.
7、 Pašlaik parasti izmantotos vakuuma slēdžus var iedalīt trīs kategorijās: gāzes izolācijas slēdzis (GIS), loka dzēšanas līdzeklis ir vakuums un gaisa izolācijas režīms: loka dzēšanas kamera ir metāla oksīda struktūra.

Izlikšanas laiks: 23. februāris 2023